Już jutro mecz Stal – GKS Tychy.

Stal Stalowa Wola będzie chciała podtrzymać miano zespołu bez porażki na własnym stadionie. W sobotę-05.06. o godzinie 16 zielono-czarni zagrają z GKS-em Tychy.
Zielono-czarni po zwycięstwie 1:0 nad Wisłą Puławy i remisie 0:0 z Olimpią Zambrów chcą nadal punktować. Tym razem do Stalowej Woli przyjeżdża jednak bardzo silna drużyna GKS-u Tychy. Zespół ze Śląska w drugoligowej tabeli zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem jedenastu punktów.

Po porażce w pierwszej kolejce z Wisłą Puławy GKS tylko wygrywa lub remisuje. W ekipie prowadzonej przez trenera Kamila Kieresia grają zawodnicy z solidnym bagażem doświadczeń z ekstraklasy: Seweryn Gancarczyk, Marcin Radzewicz, czy też Mariusz Zganiacz. GKS w ostatniej chwili zakontraktował kolejnego zawodnika, a jest nim 21-letni napastnik Michał Grunt, ostatnio grający w Limanovii Limanowa. Stal zagra z Tychami bez kontuzjowanego Radosława Mikołajczaka.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16, a władze Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal apelują do kibiców o kupowanie biletów w przedsprzedaży.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni