Już jutro mecz :Stal-Garbarnia.

W piątek – 27.04. piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają  spotkanie 28. kolejki II ligi z Garbarnią Kraków. Początek meczu o godz 16:00 na stadionie Izo Arena w Boguchwale przy ul. Sportowej 21. 
Zespół Garbarni po 26. rozegranych kolejkach zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów. Krakowianie mają na koncie 10 zwycięstw, 7 remisów i 9 porażek. W ostatniej kolejce podopieczni Mirosława Hajdo wygrali na własnym stadionie z Błękitnymi Stargard 2:1.
Stal również rozegrała 26 meczów. W tabeli zespół jest na szesnastym miejscu i na swoim koncie ma 27 punktów . Po fatalnym początku rundy zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i tracą 3 punkty do bezpiecznego miejsa w tabeli. Stalowacy mają sześć zwycięstw, dziewięć remisów i jedenaście porażek. Do jutrzejszego przeciwnika tracimy dziesięć „oczek”. W ostatnich dwóch spotkaniach Stal zdobyła 4 punkty po zwycięstwie 2:0 nad Zniczem i remisie  w Radomiu 2:2.
Wrundzie jesiennej Stal Stalowa Wola przegrała w Krakowie 1:0. Bramkę dla Grabarni zdobył Patryk Serafin.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni