Już jutro Derby Podkarapcia.

W sobotę- 11.05. nasz zespół rozegra kolejny mecz o ligowe punkty. Tym razem przeciwnikiem Stali będzie Resovia Rzeszów. Początek spotkania przy ul. Hutniczej o godz 17:00. Piłkarzy stalówki czeka kolejny mecz z cyklu tych o sześć punktów. Drużyna gra w kratkę i nie zapewniła sobie jeszcze pozycji w tabeli dającej utrzymanie. Stalowcy wciąż potrzebują punktów i tylko 3 oczka będą satysfakcjonujące.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na ten mecz.
Drużyna z Rzeszowa po 25 kolejkach zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów. W ostatniej kolejce Resovia zremisowała na własnym terenie z Motorem 2:2.
Stalowcy po wygranej ze Świtem pojechali do Płocka i tam ulegli Wiśle 2:0. Stal w 25 meczach zdobyła 28 punktów co daje jej 13 miejsce w tabeli.
W ostatnich 5 pojedynkach z Resovią aż 3 razy wygrywał zespół z Rzeszowa, 2 razy padł remis. Najwyższy czas poprawić tą statystyk.
W jutrzejszym meczu prawdopodobnie nie będzie mógł wystąpić Reiman, który doznał urazu kolana w Płocku. Jak groźna to kontuzja dowiemy się po badaniach zawodnika. Nadal kontuzjowani są Żmuda i Sikorski. Życzymy szybkiego powrotu do drowia
Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni