Już dzisiaj Stal – Garbarnia.

Już dzisiaj o godzinie 15:00 kolejne spotkanie ligowe rozegra Stalówka. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie krakowska Garbarnia.
W zespole Stali z powodu urazów zabraknie Sikorskiego, Judy oraz Kachniarza. Pod znakiem zapytania stoi występ Fabianowskiego.
Sędzią spotkania będzie pan Mirosław Górecki z Rudy Śląskiej. Będzie to jego pierwszy mecz w tym sezonie, natomiast w ubiegłym sezonie sędziował mecze na poziomie I i II ligi, w których to spotkaniach pokazał 41 żółtych kartek co daje średnią 3,15 na mecz, oraz 7 czerwonych kartek ze średnią 0,23 na spotkanie.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion przy ul. Hutniczej. Kibiców, którzy nie będą mogli na żywo oglądać tego meczu zapraszamy na internetową relację live.

 

http://www.lajfy.com/match/index/date/2013-09-28/id/80478

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni