Już dzisiaj: Radomiak-Stal.

Przed Nami kolejne emocje sportowe związane z rozgrywkami o mistrzostwo II ligi. W 2. kolejce spotkań Stal zmierzy się na wyjeździe z Radomiakiem Radom.
Spotkanie zaplanowano na sobotę-08.08. godzina 17:00. Oba zespoły będą grały w afrykańskim ukropie.
– Warunki atmosferyczne będą takie same, zarówno dla nas, jak i Radomiaka – mówi Jaromir Wieprzęć.
W 1. kolejce spotkań Radomiak zremisował na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 0:0. Zespół z Radomia z dorobkiem jednego punktu zajmuje 11 miejsce w tabeli.
Piłkarze Stalówki po udanej inauguracji sezonu i zwycięstwie 2:1 w potyczce z Nadwiślanem, mają ochotę na kolejne punkty.
– Wiemy, że w Radomiu nie będzie łatwo, bo ekipa Radomiaka jest groźna, ma w kadrze sporo wartościowych zawodników. My jednak znamy swoją wartość i chcemy przede wszystkim zagrać swoje, a w każdym meczu gramy o trzy punkty – mówi Damian Łanucha, pomocnik Stali Stalowa Wola.

Zielono-czarni przed startem 2. kolejki zajmowali 4 miejsce w tabeli.

Trener Stali Jaromir Wieprzęć na razie nie może korzystać ani z Adriana Bartkiewicza, ani z Dawida Przezaka.
– Na szczęście kontuzja Dawida nie jest aż tak poważna. Zawodnik ma już ściągnięty gips, musi odciążać jeszcze tą nogę. To nie jest pęknięcie kości strzałkowej, tylko jakaś rysa i nie jest to aż tak poważne jak się obawialiśmy. Na pewno jeszcze koło dwóch tygodni nie będzie mógł trenować. Czeka go jeszcze konsultacja za kilka dni i jeśli wszystko będzie dobrze to myślę, że po pucharowym meczu z Piastem Gliwice będzie mógł, już z nami ćwiczyć – wyjaśnia Jaromir Wieprzęć.

Ostatnie cztery mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze kończyły się remisami. W sezonie 2012/2013 było: 1:1 i 0:0, a w sezonie 2013/2014 dwa razy po 1:1.

Relacje live z tego spotkania przeprowadzą :

STALÓWKA TV:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CliYmS-A2E8

sportowefakty.pl :

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/wydarzenie/54706

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni