Już dzisiaj: Pogoń – Stal.

Przed nami 13 kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi wschodniej. Stal Stalowa Wola zagra w Siedlcach z Pogonią, która aktualnie jest liderem tabeli. Początek spotkania o godzinie 15:00.
Pogoń Siedlce gra w tym sezonie bez kompromisowo. W 12 meczach zespół odniósł 7 zwycięstw i doznał 4 porażek, tylko raz podzielił się punktami z przeciwnikiem. Podopieczni trenera Daniela Purzyckiego zdobyli dotychczas 22 punkty i plasują się na pozycji lidera rozgrywek. W ostatniej kolejce biało niebiescy pokonali na wyjeździe Olimpię Zambrów 2:1. Pogoń będzie musiała sobie radzić bez pauzującego za karki Łukasza Zaniewskiego. Niepewny jest też występ Adama Czerkasa, który w ostatniej kolejce doznał urazu ręki.
Stalowcy natomiast po 12 kolejkach z dorobkiem 21 punktów zajmują drugą lokatę w tabeli. Nasz zespół wygrał 6 spotkań, 3 razy remisowali i 3 razy musieli uznać wyższość rywala. Tydzień temu Stal uległa na własnym stadionie Siarce, przegrywając w derbach 0:1.
Najlepszymi strzelcami Pogoni są: Adam Czerkas i Krystian Wójcik – po 5 bramek. Tyle samo goli uzbierał środkowy pomocnik Stalówki Wojciech Reiman.
Obie ekipy spotkały się ze sobą 4 razy. Bilans gier wypada korzystnie dla Stalówki, która wygrała z Pogonią 3 razy i doznała 1 porazki.
Trener Stali Stalowa Wola na mecz z Pogonią desygnował następującą jedenastkę: Wietecha – Bartkiewicz, Czarny, Kachniarz, Kantor – Mikołajczak, Reiman, Argasiński, Łanucha, Komada – Fabianowski.
Pogoń Siedlce zagra w składzie: Kozaczyński – Dzienis, Urbański, Dybiec, Ratajczak – Odunka, Rodak, Stromecki, K. Wójcik, Dziubiński – Tarachulski.
Kibiców, którzy nie będą mogli oglądac spotkania na żywo, zapraszamy na internetową relację live.

http://www.lajfy.com/match/index/date/2013-10-19/id/82758

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni