Jutro Stal zagra sparing.

Jutro o godzinie 13:00 na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej Stal rozegra sparing z Unią Tarnów. W naszym zespole wystąpi dwóch testowanych zawodników. Jeden to młodzieżowiec- Adrian Chłoń, który od dłuższego czasu trenuje z zespołem. Drugi zawodnik to Serb-Danko Kovacevicz, ofensywny pomocnik. Ostatnio występował w serbskim drugoligowcu FK Bežanija (Belgrad). Jesienią zagrał w trzynastu meczach.
Trener nie będzie miał do dyspozycji pełnej kadry. W meczu nie zagrają Czarny, Łanucha, Bogacz i Samołyk , którzy leczą urazy, Kantor, który został zwolniony ze względu na szkołę oraz Argasiński, Drzymała i Tur-mają studniówkę. Pod znakiem zapytania stoi również występ Wietechy, który dzisiaj narzekał na drobne kłopoty ze zdrowiem. Czarny i Łanucha wrócą do treningu w poniedziałek. Kilka dni będą mieli zajęcia indywidualna a później dołączą do zespołu.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni