Jutro inauguracja sezonu.

Już jutro-niedziela 30.07. o godzinie 17:00, Stalówka rozegra pierwszy mecz w sezonie 2017/2018.
Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Gryf Wejherowo.
W kadrze Naszego zespołu doszło do kilku zmian. Okienko transferowe zostało dobrze wykorzystane i wszyscy mamy nadzieję, że nowi zawodnicy okażą się wzmocnieniem drużyny.
Stalówka ma już za sobą pierwszy mecz o stawkę. Był to pojedynek w 1/32 Pucharu Polski z Sokołem w Ostródzie. Niestety Nasz zespół uległ trzecioligowcowi 2:1 i odpadł z dalszych rozgrywek.
Gryf również zakończył swoją przygodę z pucharami. Zespół znad morza przegrał 2:1 z innym trzecioligowcem -Ruchem Zdzieszowice.
Piłkaże obu drużyn ZAPEWNE będą chcieli zrehabilitować się kibicom za ten falstart i zdobyć komplet ligowych punktów. Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli.
Wszystkich sympatyków poiłki nożnej serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
Kasy biletowe zostaną otwarte o godzinie 15:30.
Mamy również dobre wiadomiści dla smakoszy złocistego trunku. Podczas meczów rozgrywanych na stadionie MOSiR, będzie można kupić piwo niskoprocentowe (3,5 %). Życzymy smacznego.
Jednocześnie informujemy, że obowiązywał będzie zakaz opuszczania obiektu podczas trwania meczu.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni