Jest decyzja w sprawie derbów.

Dzisiaj Departament Rozgrywek Krajowych PZPN odpowiedział na pismo Klubu Siarka w sprawie przełożenia meczu 12 kolejki II ligi Grupy Wschodniej pomiędzy Stal Stalowa Wola P.S.A a KS Siarka.

 

Przypomnijmy, że Siarka w dniu 27 września zwróciła się do PZPN u o zmianę terminu spotkania derbowego z powodu trudnej sytuacji kadrowej, związanej z kontuzją jednego bramkarza oraz powołaniem drugiego na zgrupowanie kadry U-19.

 

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN nie znalazł podstaw regulaminowych umożliwiających zmianę terminu przedmiotowych zawodów. Tak więc, Derby Podkarpacia rozegrane zostaną zgodnie z terminarzem w sobotę – 12 października o godzinie 15:00.

 

Już dzisiaj wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na stadion MOSiR przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni