Jedenastka kolejki.

W miniony weekend odbyło się siedem spotkań II ligi. W redakcji „Piłki Nożnej” uważnie przyglądaliśmy się grze wszystkich zawodników i wyłoniliśmy z nich najlepszą jedenastkę 14. kolejki. 
W tej kolejce w naszej jedenastce znalazło się miejsce dla trzech piłkarzy z Pogoni Siedlce-Misztal, Pazio, Mójta, która pokonała Siarkę Tarnobrzeg, a także Stali Stalowa Wola-Janiszewski, Trąbka, Łętocha, która rozprawiła się z Rozwojem Katowice.
Znalazło się również miejsce dla Olimpii Elbląg-Lewandowski, Bojas. Zespół prowadzony przez Adama Noconia niespodziewanie wygrał w Wejherowie z Gryfem.
Wyróznionych zostało także dóch zawodników Widzewa-D. Świderski, Mąka. Jedenastkę zamyka Patryk Szysz. Młody zawodnik Zagłębia Lubin wypożyczony do Górnika Łęczna zapracował sobie na trzecią w tym sezonie nominację do jedenastki. Na wyróżnienie zasłużył za przyzwoity występ w meczu ze Zniczem Pruszków, w którym wpisał się na listę strzelców.
Gratulujemy wszystkim piłkarzom a zwłasza reprezentantom Stalówki.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni