Jedenastka kolejki – 16 kolejka

W sobotę i niedzielę rozegrane zostały mecze w ramach 16. kolejki II ligi. Redakcja tygodnika „Piłka Nożna” tradycyjnie wyróżniła najlepszych zawodników w tej serii spotkań.
Po dwóch przedstawicieli w jedenastce kolejki mają tym razem dwa kluby. Za zwycięski mecz (1:0) z Garbarnią Kraków postanowiliśmy wyróżnić Tomasza Dejewskiego oraz Przemysława Kitę z Warty Poznań. Natomiast Sebastian Madejski i Dawid Pożak reprezentują w naszym zestawieniu Wisłę Puławy.
Już po raz trzeci w tym sezonie do jedenastki kolejki trafił Wojciech Fadecki. Pomocnik Błękitnych Stargard znacząco przyczynił się do wygranej 1:0 w spotkaniu z MKS-em Kluczbork.
Drugi raz w obecnych rozgrywkach wyróżniliśmy obrońcę Łukasza Pietronia z GKS-u Bełchatów oraz skrzydłowego Jakuba Bojasa z Olimpii Elbląg.

Jedenastkę 16. kolejki II ligi uzupełniają Sebastian Zalepa (Stal Stalowa Wola), Patryk Kubicki (Znicz Pruszków), Daniel Szczepan (GKS Jastrzębie) i Łukasz Zagdański (ŁKS Łódź).

pilkanozna.pl

iiligajedenastkakolejki

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni