Jedenastka 32. kolejki.

Za nami 32. kolejka II ligi. „Piłka Nożna” uważnie przyglądała się wszystkim zawodnikom i wybrała jedenastu najlepszych.
Wśród wyróżnionych znalazło się dwóch przedstawicieli Stalówki-Sebastian Łętocha i Michał Trąbka. Michał otworzył wynik spotkania z ROW em strzelając piękną bramkę na 1:0 a „Łęti” popisał się hat-trickiem wykorzystując sytuacje „sam na sam” z bramkarzem gości. Gratulujemy zawodnikom i życzymy kolejnych bramek w ostatnich dwóch meczach tego sezonu.
Pozostali piłkarze w jedenastce kolejki to: Laskowski- Warta(bramkarz), Furtak-Garbarnia(obrońca), Kieliba-Warta(obrońca), Liśkiewicz-Błękitni(obrońca), Szczęch-GKS Jastrzębie(pomocnik), Nadolski-Gryf(pomocnik), Łuczak-ŁKS(pomocnik), Flaszka-GKS Bełchatów(pomocnik), Marchewka-Rozwój(napastnik).

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni