Jedenastka 32. kolejki.

W sobotę i niedzielę rozegrane zostały mecze w ramach 32. kolejki II ligi. W redakcji „Piłki Nożnej” przyjrzeliśmy się grze wszystkich piłkarzy i wybraliśmy tych najlepszych, którzy trafili do naszej „jedenastki kolejki”.

Pełną pulę podczas tej rundy spotkań udało się zgarnąc Stali Stalowa Wola, która pokonała przed własną publicznością KS ROW Rybnik (2:0). Na wyróżnienia zapracowali sobie Adrian Dziubiński, Adrian Gębalski oraz Mateusz Kolbusz.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w trakcie tej kolejki zawodnicy Rakowa Częstochowa: Piotr Malinowski i Rafał Figiel. Pierwszy zapracował sobie na piątą nominację w sezonie, natomiast drugi na siódmą.

Skład uzupełnili : Staniszewski- Puszcza; Mońka- Gryf; Jagiełło- Kotwica; Wojdyga-Polonia W; Bojas-Olimpia E; Goryga -Legionovia.

Gratulujemy zawodnikom Stali i życzymy kolejnych wyróżnień.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni