Jedenastka 29. kolejki.

Za nami 29. kolejka rozgrywek w II lidze. Redakcja tygodnika „Piłka Nożna” uważnie prześledziła zmagania w tej serii spotkań i wytypowała wyróżniających się zawodników do tradycyjnej jedenastki kolejki.
Już po raz szósty w obecnym sezonie na miejsce w naszej jedenastce kolejki zapracował brazylijski snajper Radomiaka, Leandro (autor dwóch goli w spotkaniu z Olimpią Elbląg). Poza nim wyróżniliśmy jeszcze jednego piłkarza drużyny z Radomia – chodzi o pomocnika Pawła Tarnowskiego.
Po dwóch przedstawicieli w jedenastce kolejki mają również Puszcza Niepołomice (obrońca Piotr Stawarczyk i napastnik Marcin Orłowski) oraz Odra Opole (pomocnik Marcin Wodecki i napastnik Szymon Skrzypczak).
Ponadto zdecydowaliśmy się wyróżnić także Grzegorza Szymusika z Błękitnych Stargard, serbskiego defensora Aleksandara Bajata z Legionovii Legionowo, Mateusza Świechowskiego z Kotwicy Kołobrzeg oraz doświadczonego Piotra Malinowskiego reprezentującego barwy Rakowa Częstochowa.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni