Jedenastka 27. kolejki.

Za nami 27. kolejka rozgrywek w II lidze. Redakcja tygodnika „Piłka Nożna” uważnie prześledziła zmagania w tej serii spotkań i wytypowała wyróżniających się zawodników do tradycyjnej jedenastki kolejki.

Aż cztery kluby mają po dwóch przedstawicieli w jedenastce 27. kolejki II ligi. Naszym zdaniem na wyróżnienie zasłużyli reprezentanci Siarki Tarnobrzeg (Karol Dybowski i Radosław Sylwestrzak), Odry Opole (Rafał Brusiło oraz Szymon Skrzypczak), Gryfa Wejherowo (Przemysław Czerwiński i Adrian Klimczak), a także Olimpii Zambrów (Daniel Michałowski oraz Fabian Piasecki).
W jedenastce kolejki znalazło się także miejsce dla debiutanta: to obrońca Grzegorz Szymusik z Błękitnych Stargard, który wpisał się na listę strzelców w z wygranym 2:0 derbowym spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg.
Nasz zespół weekendu uzupełniają Adrian Laskowski z Warty Poznań oraz pomocnik Puszczy Niepołomice, Bartosz Żurek.

pilkanozna.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni