Jaromir Wieprzęć trenerem Stali Stalowa Wola

Jaromir Wieprzęć został nowym trenerem Stali Stalowa Wola.  To powrót tego szkoleniowca na ławkę trenerską zielono-czarnych.

Jaromir Wieprzęć jest dobrze znany kibicom „Stalówki”. Urodzony w Stalowej Woli przez wiele sezonów stanowił o sile defensywy zielono-czarnych. Po zakończeniu kariery piłkarskiej został trenerem. Miał już okazję prowadzić zespół Stali.

Był już bowiem trenerem Stali Stalowa Wola od czerwca 2014 roku do stycznia 2016 roku. W sezonie 2014/2015 zielono-czarni prowadzeni przez Jaromira Wieprzęcia zakończyli rozgrywki II ligi na siódmym miejscu w tabeli i zgromadzili 54 punkty. Stal do ostatniego meczu walczyła o miejsce barażowe dające możliwość gry o awans do I ligi.

Asystentem Jaromira Wieprzęcia będzie Damian Skakuj pracujący ostatnio w Rotundzie Krzeszów. Obaj szkoleniowcy posiadają licencję UEFA A.

 

Witamy w Stali Stalowa Wola i życzymy samych sukcesów zielono-czarnej ławce trenerskiej

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni