Jakie plany na weekend ?

Do Klubu z Puław nadal nie dotarła żadna oficjalna odpowiedź odnośnie przełożenia piątkowego meczu Stali z Wisłą. W przypadku odwołania spotkania trener Stalówki planuje rozegrać mecz kontrolny. Początkowo w grę wchodził sparing na naturalnej murawie z liderem III ligi lubelsko-podkarpackiej – Tomasovią Tomaszów Lubelski. Niestety plany trzeba będzie zmienić. Z powodu powrotu zimy i opadów śniegu, nie ma szans na grę na trawie. Mirosław Kalita zdecydował się na rozegranie sparingu z innym trzecioligowcem. Przeciwnikiem Stali ma być zespół Czarnych Jasło a mecz ma się odbyć na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej. W związku z mikrocyklem treningowym spotkanie zaplanowano na piątek, na godz. 16:00.
Oficjalną informację na temat przełożenia piątkowego meczu w Puławach z Wisłą podamy tuż po otrzymaniu decyzji z Departamentu Rozgrywek PZPN.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni