III edycja Turnieju dla dzieci „Łączy Nas Stal” – bo piłka nożna to coś więcej niż rywalizacja
>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<
Za nami III edycja wyjątkowego turnieju dla dzieci „Łączy Nas Stal” – wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz lokalnych inicjatyw piłkarskich. To nie był zwykły turniej, to prawdziwe święto futbolu, które po raz kolejny udowodniło, że piłka nożna może łączyć pokolenia, emocje i pasję.


W tym turnieju nie było wygranych ani przegranych, nie prowadzono klasyfikacji miejsc, bo liczyła się przede wszystkim radość z gry, integracja i dobre emocje. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal, bo każdy z uczestników zasłużył na wyróżnienie i gromkie brawa.
Dodatkowo, Stowarzyszenie przygotowało grilla oraz słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników i ich opiekunów. To właśnie takie gesty sprawiają, że wydarzenie miało wyjątkowo ciepły, rodzinny klimat.

W turnieju udział wzięły drużyny:
Dziękujemy wszystkim drużynom, trenerom, rodzicom i kibicom za obecność, sportową rywalizację i stworzenie niesamowitej atmosfery.
Turniej „Łączy Nas Stal” staje się piękną tradycją, którą chcemy pielęgnować i rozwijać.
Już dziś możemy śmiało powiedzieć:
Widzimy się za rok! Bo Łączy Nas Stal.





























