HANY – SERVICE POLAND Sp. z o.o. – WRACAMY DO GRY !

! HANY – SERVICE POLAND Sp. z o.o. – WRACAMY DO GRY  !

Hany Service Poland Sp. z o.o. to biuro pośrednictwa pracy w branży izolerskiej i wentylacyjnej. Firma jest polską komórką holenderskiej firmy Hany Service B.V., działającą w Holandii od 2005 r. Nasz sponsor posiada również swoje biuro w Katowicach, skąd też prowadzi działalność i rekrutuje monterów izolacji i wentylacji.

Z biegiem czasu i z coraz większym doświadczeniem firma zaczęła rozrastać się oraz zatrudniać coraz większą ilość pracowników, a także współpracować z kolejnymi holenderskimi firmami. Firma odznacza się doświadczeniem, indywidualnym podejściem oraz solidnością, i tego również szuka u swoich pracowników. Celem firmy są zadowoleni pracownicy i klienci.

Oprócz wykwalifikowanych pracowników z branży izolerskiej i wentylacyjnej nasz sponsor oferuje nowy na rynku polskim produkt – materace izolacyjne oraz kompletny zestaw usług zawierający poradę dotyczącą wyboru materiału, dokładny pomiar przeprowadzony przez doświadczonych pracowników , rzetelną wycenę, produkcję zamówionego materiału oraz montaż. 💚 🖤

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z USŁUG NASZEGO SPONSORA 👍❗

strona www: hany-service.nl/

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni