Grupy młodzieżowe – wyniki

Kolejne spotkania rozegrały nasze grupy młodzieżowe. Znakomicie w swoich rozgrywkach radzą sobie juniorzy młodsi oraz dwie grupy tramkarzy. Trzy punkty do swojego konta dopisała drużyna rezerw pokonując na swoim stadionie Stal Gorzyce 2:0.

 

klasa okręgowa

Stal II Stalowa Wola – Stal Gorzyce 2:0 (1:0)

bramki: Szifer 4 , Maj 84

Stal II: Chamera (87.Krupa) – Krajanowski, Khorolskyi, Naslyan, Stelmach, Szifer, Omuru (65. Maj), Ziólkowski, Lebioda (80. Iskra), Książek (85.Burdzy), Myszogląd

WYNIKI / TABELA

 

Drużyna prowadzona przez trenera Marka Kusiaka po 11 kolejkach zajmuje czwartą lokatę w tabeli, tracąc do liderującego Sokoła Kamień 6 punktów. Rezerwy Stali w kolejnym meczu zmierzą się w meczu wyjazdowym z Sanem Kłyżów. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę (23.10) o godzinie 15.


 

junior starszy

Igloopol Dębica – Stal Stalowa Wola 6:1 (6:0)

bramki: Ziobro 2, Dzióbak, Cieśla, Okoń, Solarz – M.Książek

Stal: Friedrich (55.Krupa) – Kogut, Krol, Nowak (46. K.Książek), Bulec, Chuba (50. Cholewa), Tofilski, Szcześniak (46. Wójs), Osuch (46. Samołyk), M.Książek, Bystrek

WYNIKI / TABELA

 

Niezbyt dobrze radzą sobie w rogrywkach juniorzy starsi. Podopieczni trenera Sławomira Adamusa po 11 spotkaniach zrgromadzili 4 punkty i obecnie zajmują 8 lokatę w tabeli. W nastepnym meczu, który rozegrany zostanie w sobotę (22.10) zmierzą się na swoim boisku z SMS Siarką Tarnobrzeg.


 

junior młodszy

Karpaty II Krosno – Stal Stalowa Wola 1:4 (1:0)

bramki: K.Książek (sam) – Bis, M.Książek, Kogut, Saj

Stal: Wagner – Strojewski (63. Piotrowski), Tofilski, Wtorek (60. Filist), Saj, Matyka, K.Książek, Krol, Kogut, Cholewa (60. Dziewa), Bis (55. Wójs)

WYNIKI / TABELA

 

Zawodnicy prowadzeni przez Sławomira Bednarza po 9 spotkaniach zgromadzili 21 „oczek” i zajmują drugie miejsce w tabeli, tracąc do lidera – Igloopolu Dębica zaledwie jeden punkt. W kolejnym spotkaniu nasza drużyna podejmie w Stalowej Woli przedostatnią drużynę rozgrywek – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów. Mecz rozegrany zostanie w sobotę (22.10) o godzinie 13:30.


 

 

trampkarze starsi

UKS SMS Przemyśl – Stal Stalowa Wola 1:3 (1:1)

bramki: Cygan – Naporowski 2, Kopeć

Stal: Madej – Kruczkowski, Paleń, Drozd, Szymecki, Kotuła, Kopeć, Naporowski, Frank, Kominiek, Goch oraz Świeca, Rzepa, Moskal, Kunysz, Gwóźdź, Chyb

WYNIKI / TABELA

GALERIA ZDJĘĆ

 

Również znakomicie w swoich rozgrywkach spisuje się drużyna trenera Krystiana Zuby. Nasi młodzi zawodnicy zajmują drugą lokatę w tabeli tracąc do lidera 2 „oczka”. W kolejnym spotkaniu (sobota 22.10 / g.11) trampkarze starsi ugoszczą UKS SMS Stal Mielec. W pierwszym spotkaniu obych ekip rozegranym w Mielcu górą byli zielono-czarni wygrywając 2:0.


 

trampkarze młodsi (A)

Stal Stalowa Wola – AP Sanok 3:2 (2:1)

bramki: Słowik, Bąk, Tutak – Cyparski 2

Stal: Kuziora – Bąk, Dyjak, Jarosz, Kochańczyk, Maciejak, Małek, Skwarczyński, Słowik, Szypuła, Żółtek oraz Strażan, Lechoszest, Czernikowski, Waszkiewicz, Wesołowski, Wietecha

WYNIKI / TABELA

 

Po pokonaniu swoich rówieśników z Sanoka naszą drużynę, liderującą w rozgrywkach czeka mecz z UKS SMS Rzeszów. Ten ciekawie zapowiadający się pojedynek podopieczni trenera Krzysztofa Kidy rozegrają w Rzeszowie, w niedzielę (23.10) o godzinie 10.


 

trampkarze młodsi (B)

Sparta Leżajsk – Stal II Stalowa Wola 4:2 (1:2)

bramki: Śliwa 2, Mazurkiewicz, Gałka – Komsa, Chwała

Stal: Strażan – Myszkowski, Matuszkiewicz, Waszkiewicz, Maciołek, Łukawski, Kuziora, Kasprzak, Komsa, Chwała oraz Dzięgielewski, Januszek, Kapuściński, Krawczyk, Krawiec, Sitarski

WYNIKI / TABELA

GALERIA ZDJĘĆ

Nie udał sie wyjazd do Kuryłówki dryżynie trenera Bartosza Leśniowskiego. Po porażce ze Spartą Leżajsk nasza drużyna mając na koncie 9 punktów zajmuje w tabeli 5 miejsce. W kolejnym spotkaniu młodzi zawodnicy zagrają w sobotę (22.10) na swoim boisku z drużyna Ekoball Sanok. Mecz zaplanowany jest na godzinę 13:30

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni