Grupy młodzieżowe – wyniki

W meczu derbowym juniorzy starsi zremisowali na swoim stadionie z SMS Siarką Tarnobrzeg 1:1. Swoją zwycięską passę podtrzymali trampkarze starsi i po zwycięstwie z UKS SMS Stal Mielec umocnili pozycję wicelidera dającą awans do grupy 1. Bliscy awansu są również juniorzy młodsi, którzy pokonali swoich rówieśników z Rzeszowa 3:0

 

Mimo porażki z UKS SMS Rzeszów drugą pozycję utrzymali tramkarze młodsi (grupa A). W kolejnym meczu podopieczni Krzysztofa Kidy powalczą o pozycję lidera w pojedynku z Beniaminkiem Krosno. Zwycięsko zakończyli swój mecz trampkarze młodsi (grupa B). Po ograniu czołowej drużyny ligi – Ekoball Sanok usadowili się na 5 pozycji w tabeli.

 

junior starszy:

Stal Stalowa Wola – SMS Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:0)

bramki: Panicz – Drożdżal

Stal: Chamera – Bulec, Tofilski, Szcześniak (78. Jarosz), Naslyan (46. Krol), Osuch, Samołyk, Kogut, Cholewa (46. M.Książek), Panicz (46. Chuba, 54. Marchut), Bystrek

WYNIKI / TABELA


 

trampkarz starszy:

Stal Stalowa Wola – UKS SMS Stal Mielec 2:0 (0:0)

bramki: Paleń, Kruczkowski

Stal: Madej- Szymecki, Paleń, Moskal, Kopeć, Kominek, Frank, Drozd, Goch, Gwóźdź, Kruczkowski oraz Świeca, Małek, Chyb, Kotuła, Kunysz, Rzepa, Żóltek

WYNIKI / TABELA

 

junior młodszy: 

Stal Stalowa Wola – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów 3:0 (1:0)

bramki: Piotrowski, Strojewski, Wójs

Stal: Friedrich – Wtorek (70. Klimek), Wójs, Sławek, Strojewski, Bis (65. Filist), Jarosz (46. Cholewa), Krol (46. Dziewa), Matyka, Saj, Piotrowski (70. Kiszka)

WYNIKI / TABELA

 

 

trampkarz młodszy A:

UKS SMS Rzeszów – Stal Stalowa Wola 3:2 (1:1)

bramki: Bruchal 2, Kawęcki – Lechoszest, Dyjak

Stal: Kuziora – Bąk, Czerniakowski, Dyjak, Jarosz, Kochańczyk, Żółtek, Szypuła, Słowik, Skwarczyński, Małek oraz Strażan, Siudy, Maciołek, Lechoszest, Wesołowski, Wietecha

WYNIKI / TABELA


 

tramkparz młodszy B:

Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 5:1 (1:0)

bramki: Laba 2, Tutak 2, Maciołek – Lemka

Stal: Szmit – Myszkowski, Matuszkiewicz, Łukowski, Kuziora, Krawczyk, Szymczakiewicz, Kasprzak, Chwała, Komsa, Tutak oraz Strażan, Mazur, Maciołek, Laba, Krawiec, Kapuściński, Januszek

WYNIKI / TABELA


 

Rozkład gier ( 28-30.10)

28.10 (piątek)

Stal Stalowa Wola – JKS SMS Jarosław – g.14 (jun.starszy)

 

29.10 (sobota)

Stal Stalowa Wola – Beniaminek Krosno – g.10 (tramp.młodszy gr.A)

JKS SMS Jarosław – Stal II Stalowa Wola – g.10 (tramp.nłodszy gr.B)

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – Stal Stalowa Wola – g.12 (tramp.starszy)

 

30.10 (niedziela)

Igloopol Dębica – Stal Stalowa Wola – g.12 (jun.młodszy)

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni