Grali drugoligowcy.

Dzisiaj rozegrano 5 spotkań 19 kolejki o mistrzostwo II ligi wschodniej, które w pierwotnym terminie powinny odbyć się 16-17 marca. Mecze były przełożone z powodu złych warunków pogodowych.
Swoje mecze rozegrały zespoły, które sąsiadują w tabeli z naszą drużyną. Wyniki spotkań miały wpływ na miejsce, które zajmuje Stalówka na tym etapie rozgrywek.
W 5 meczach padły 3 remisy : Radomiak-Świt 1:1, Concordia-Pogoń 0:0. Bezbramkowo zremisował również najbliższy rywal zielono-czarnych-Puszcza Niepołomice, która grała w Rzeszowie ze Stalą. W pozostałych 2 spotkaniach pewnie wygrywali goście. W Pruszkowie 0:3 Znicz uległ Wiśle Płock, która umocniła się na pozycji lidera tabeli. Siarka pokonała na wyjeździe Garbarnię 1:3 a dwie bramki dla gości zdobył były zawodnik Stali-Jarosław Piątkowski.
Po dzisiejszych meczach Stalówka spadła w tabeli na 14 miejsce. Nasz zespół po 19 rozegranych spotkaniach ma na koncie 22 punkty, podobnie jak rzeszowska Stal. Taki sam dorobek punktowy mają również Garbarnia i Wigry, jednak krakowianie rozegrali 20 spotkań a zespół z Suwałk 21.
Stalowcy o punkty powalczą już w sobotę w Niepołomicach z wiceliderem tabeli Puszczą. Początek spotkania o godz. 16:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni