Gra wewnętrzna.

Trwają przygotowania Stalówki do rundy wiosennej sezonu 2013/2014. Drużyna trenuje na obiektach MOSiR oraz orlikach. Korzystając ze sprzyjającej aury, trener Paweł Wtorek zaplanował na jutrzejsze zajęcia grę wewnętrzną. W sparingu udział wezmą juniorzy, Michał Mistrzyk, który wrócił z wypożyczenia oraz dwóch młodzieżowców, którzy od kilku dni trenują z naszym zespołem. Po tej gierce na pewno więcej na temat Lisieckiego (Olimpia Elbląg) i Kotusa (Ruch Chorzów) będą mieli do powiedzenia szkoleniowcy Stali, którzy wstępnie określą przydatność tych zawodników do drużyny. Kolejny nowy piłkarz ma pojawić się w Stalowej Woli już w poniedziałek.
Początek spotkania o godz. 10:00 na stadionie przy ul. Hutniczej. Będzie to jedna z nielicznych okazji do zobaczenia naszych zawodników w akcji przed rozgrywkami ponieważ pozostałe sparingi rozgrywane będą na wyjazdach. Zapraszamy wszystkich sympatyków Stalówki na ten trening.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni