Gdzie pierwszy mecz?

Na 2 sierpnia zaplanowano inauguracyjny mecz o mistrzostwo 2 Ligi w sezonie 2014/2015. W pierwszej kolejce Stalówka podejmować miała na własnym stadionie Kolejarza Stróże. W tym tygodniu nastąpiła fuzja dwóch małopolskich klubów ze Stróży i Limanowej. W związku z tym na poziomie II Ligi występować będzie Limanovia Limanowa.
W Stalowej Woli trwa remont stadionu MOSiR na którym rozgrywane są mecze pierwszego zespołu. Na tą chwilę obiekt jako plac budowy nie spełnia wymogów bezpieczeństwa i negatywną opinię wydała policja. Na tej podstawie Prezydent Miasta nie dał pozwolenia dla klubu na organizację imprez masowych.
Władze Stali rozważają rozegranie meczu bez publiczności lub na innym obiekcie w okolicy Stalowej Woli, który spełniałby wymogi.
Piłkarska Spółka Akcyjna zwróciła się również do klubu z Limanowej oraz PZPN-u z prośbą o zmianę gospodarza tego spotkania. Działacze Limanovii wyrazili zgodę i zaproponowali, że mecz odbędzie się w Limanowej w dniu 03.08. (niedziela) o 17:00. Teraz potrzebna jest jeszcze zgoda Departamentu Rozgrywek Krajowych .
W przypadku pozytywnego rozpatrzenia prośby przez PZPN , spotkanie rewanżowe, zaplanowane na listopad rozegrane zostanie w Stalowej Woli.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni