Stalówka kończy współpracę z Tomaszem Fijarczykiem – DZIĘKUJEMY!

Tomasz Fijarczyk nie będzie dłużej fizjoterapeutą Stalówki. Współpraca 32-latka z Klubem jako pracownika została zakończona, bo jak sam podkreśla zawsze będzie jego wiernym kibicem!

Tomasz Fijarczyk jako masażysta, a później fizjoterapeuta pracował w Stalówce przez okrągłe 10. sezonów. W strefie technicznej stalowowolskiej drużyny zasiadał aż podczas 358. spotkań rozgrywanych przez „zielono-czarnych”.Tomek od najmłodszych lat reprezentował barwy Stalówki również jako zawodnik. W późniejszym czasie już jako masażysta i fizjoterapeuta współpracował z wieloma zawodnikami łącząc przy tym swoją pracę z pasją jaką jest, był i będzie dla niego Klub Stal Stalowa Wola.

TOMKOWI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za wieloletni wkład i pracę na rzecz Klubu jednocześnie życząc sukcesów w dalszej pracy zawodowej kontynuowanej blisko Klubu w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej. 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni