Efektowne wygrane rezerw i juniorów.

Ten weekend można zaliczyć do bardzo udanych i szczęśliwych. Po sobotnim zwycięstwie pierwszego zespołu w niedzielę w ślady seniorów poszli juniorzy i druga drużyna.
O godzinie 11:00 na głównej płycie swoje spotkanie rozegrali juniorzy, którzy podejmowali Widok Lublin. Po trzech porażkach z rzędu w Centralnej Lidze Juniorów podopieczni Jaromira Wieprzęcia byli mocno zmotywowani aby przełamać złą passę. Swój cel osiągneli wygrywając pewnie 5:1. Stalowcy mecz kończyli w 10 gdyż jeden z zawoników otrzymał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Mimo tego osłabienia zielono-czarni zdołali jeszcze podwyższyć wynik spotkania. Po 9 kolejkach Stal zajmuje 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. W rundzie jesiennej do rozegrania zostały dwa spotkania, za tydzień zespół uda się do Krakowa na mecz z Wisłą a za dwa tygodnie zagra w Stalowej Woli derby ze Stalą Rzeszów.
Godzinę po meczu juniorów odbyły się kolejne zawody, tym razem rezerw Stali. W ramach 13 kolejki spotkań w Klasie A, Stal II podejmowała na własnym boisku Strzelec Dąbrowica. W wyjściowej jedenastce wystąpili zawodnicy z kadry pierwszego zespołu:Płonka, Juda, Bartkiewicz, Wisłocki, Tur, Majowicz. Stalowcy odnieśli efektowne zwycięstwo 5:0 (2:0), Bramki w tym meczu zdobywali: Płonka, Wisłocki 2, Juda 2. Po 13 kolejkach Stal II zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Za tydzień zielono czarni zagrają na wyjeździe z Łęgiem Stany.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni