Drugie zwycięstwo juniorów Stali.

Kolejne zwycięstwo Juniorów w CLJ. Stalówka – Górnik Łęczna 2:1.

Dzisiaj o godzinie 11:00 rozpoczęliśmy mecz 2 kolejki Centralnej Ligi Juniorów Starszych 13/14. Przed meczem nastąpiło wręczenie pucharu za zajęcie pierwszego miejsca w lidze podkarpackiej.

Od początku naszym celem było wygrać to spotkanie i tak też się stało, lecz nie było to łatwe. Drużyna Górnika od początku narzuciła swoje granie, my się tym nie przejmując zaczęliśmy atakować prawą jak i lewą stroną boiska. W końcu na osiemnastym metrze faulowany jest Patryk Tur, także on podszedł do rzutu wolnego i wygrywamy 1;0. Przed przerwą mieliśmy jeszcze dwie dogodne sytuacje które zmarnował Tur oraz Grzegorz Kowal i do przerwy schodziliśmy przy stanie 1;0.

W drugiej połowie Górnik starając odrobić straty zaczyna śmielej atakować i to przynosi im bramkę, z lewej strony zawodnik z Łęcznej wrzuca w pole karne, a samobójcze trafienie zalicza Kamil Samołyk, który rozegrał dzisiaj na prawdę dobre spotkanie.

To był najważniejszy moment tego spotkania że nie zraziliśmy się tą straconą bramką i staraliśmy się strzelić zwycięską bramkę, tak też się stało wrzutka w pole karne Tura, a tam niezawodny Piotr Kloc od zadań specjalnych strzela na 2;1. Pod koniec meczu dwie czerwone kartki zobaczyli zawodnicy z województwa lubelskiego.

Następne spotkanie nasz zespół rozegra w Mielcu z tamtejszą Stalą.

http://www.90minut.pl/liga/0/liga7134.html

źródło: stalowka95.futbolowo.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni