Dobre wspomnienia z Bełchatowa: „Zobaczymy jeszcze lepszą Stal”

Przed naszym zespołem spotkanie z PGE GKS-em Bełchatów. – W tamtej rundzie udało się pokonać GKS. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie – mówił przed tym meczem Szymon Jopek.

Z Bełchatowa mamy dobre wspomnienia. W tym sezonie z tym zespołem zmierzyliśmy się w 11. kolejce II ligi. W Bełchatowie Stal przegrywała po golu zdobytym przez Bartosza Biela, ale po przerwie zielono-czarni zdołali strzelić dwa gole i wygrać mecz. Piłkę do bramki PGE GKS-u skierowali Adrian Dziubiński w 72. minucie i Sebastian Łętocha w samej końcówce potyczki. Trzy punkty pojechały na Podkarpacie.

To właśnie bełchatowianie, którzy zajmują miejsce w ścisłej ligowej czołówce, będą najbliższym rywalem „Stalówki” – Przed nami spotkanie z drużyną z Bełchatowa. Zobaczymy jeszcze lepszą Stal niż ze spotkania z Ruchem. Będziemy ciężko trenować i starać się coraz lepiej grać w piłkę i zdobywać punkty – mówił przed sobotnim meczem Szymon Jarosz, obrońca naszego zespołu.

W podobnym tonie wypowiedział się Szymon Jopek, który również wspominał jesienne spotkanie w Bełchatowie. – Chciałbym co tydzień dobrze prezentować się na boisku. Na pewno przepracuję tydzień solidnie i będę chciał pokazać się z dobrej strony w meczu z zespołem z Bełchatowa. W tamtej rundzie udało się pokonać GKS. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie – tym bardziej, że teraz zagramy „u siebie”. Liczę, że wygramy i będzie dobrze – skomentował młody zawodnik naszego zespołu.

Mecz Stal Stalowa Wola – PGE GKS Bełchatów odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na ten mecz!

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni