Dobra passa przerwana.

Nie powiodło się drugoligowym piłkarzom Stali Stalowa Wola, którzy przegrali na stadionie w Łomży z beniaminkiem, Olimpią Zambrów 0:1 (0:1). Jedyną bramkę w meczu zdobył Przemysław Jastrzębski, który w 37 minucie wykorzystał sytuację sam na sam i zapewnił trzy punkty gospodarzom. W drugiej połowie defensywnie ustawiona Olimpia oddała inicjatywę gościom, ale zdołała utrzymać korzystny rezultat. Stalowcy mieli przewagę w posiadaniu piłki i często znajdowali się w okolicy pola karnego gospodarzy. Niestety nie udało się zdobyć wyrównującej bramki. Po tym meczu pozostał niedosyt ponieważ Stal miała więcej z gry.

 

Szkoda tej porażki, bo rywale byli w zasięgu „Stalówki”, wspieranej w Łomży przez liczną grupę swoich kibiców.

 

– To był mecz walki – mówi Artur Lebioda, drugi trener Stali. – Dostaliśmy bramkę w 37 minucie, próbowaliśmy to odrobić, ale się nie udało. Zespół przeciwnika był w naszym zasięgu, wszyscy są w zespole wkurzeni na siebie.

 

Stal grała w składzie: Wietecha – Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor, Majowicz (55 Komada Ż), Reiman Ż, Argasiński, Łanucha Ż, Sikorski (55 Juda), Fabianowski.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni