Derby bez kibiców Stali.

Klub Stal Stalowa Wola P.S.A. złożył w piątek zamówienie na bilety dla zorganizowanej grupy kibiców Stalówki na mecz Siarka-Stal. Spotkanie odbędzie się w Tarnobrzegu w sobotę- 10.05.2014 r. Dzisiaj Klub Sportowy Siarka odesłał odpowiedź w tej sprawie.

„W odpowiedzi na pismo z dnia 25.04.2014 r. L.dz. 246/PSA/14 dotyczące zamówienia biletów dla kibiców Państwa Klubu informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Tarnobrzega z dnia 05.03.2014 r. L.dz. EZK.VI.425.1.1.2014 Klub Sportowy „Siarka” Tarnobrzeg nie ma zgody na przyjęcie zorganizowanej grupy kibiców w dniu 10.05.2014 r, (mecz podwyższonego ryzyka „Siarka” Tarnobrzeg – „Stal” Stalowa Wola).
W tej sytuacji z przykrością musimy odmówić przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców „Stali” Stalowa Wola na naszym stadionie w tym terminie.”

Niestety w tym ważnym meczu Nasz zespół nie będzie mógł liczyć na doping swoich kibiców.
Klub Stal wraz z SKSSW rozważa zorganizowanie transmisji z tego meczu dla sympatyków piłki nożnej w Stalowej Woli. O ewentualnych ustaleniach niezwłocznie poinformujemy.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni