Czy kibice Stali obejrzą mecz?

Klub Stal P.S.A wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Stali Stalowa Wola chce zorganizować transmisję meczu derbowego. Jak wiemy w sobotę odbędzie się spotkanie Siarka- Stal na które nie zostanie wpuszczona zorganizowana grupa kibiców Naszego Klubu. W związku z tym podjęto działania aby kibice mogli oglądać derbowe zmagania na telebimie. Klub zwrócił się z oficjalnym pismem o wyrażenie zgody na transmisję do PZPN-u i Klubu Sportowego Siarka. Niestety do chwili obecnej nie nadeszła odpowiedź ani z Warszawy, ani z Tarnobrzega. Departament Rozgrywek Krajowych wstępnie nie wyrażał sprzeciwu, teraz chodzi o oficjalne stanowisko na piśmie.
Technicznie wszystko jest przygotowane na przeprowadzenie transmisji live ze stadionu w Tarnobrzegu. Jak wiemy, mecze Stali z Siarką elektryzują sympatyków piłki nożnej w obu miastach. Z racji zakazu wstępu kibiców „Stalówki” na derbowy pojedynek SKSSW wraz ze Stalą P.S.A chcą umożliwić fanom zielono-czarnych przeżywanie sportowych emocji na żywo. Telebim ustawiony zostałby na stadionie MOSiR przy ul. Hutniczej. Mamy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i inicjatywa dojdzie do skutku.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni