Czterech piłkarzy na dłużej w Stali

Volodymyr Khorolskyi, Adrian Knurovsky, Michał Zięba i Jakub Lebioda dalej będą zawodnikami Stali Stalowa Wola.

Volodymyr Khorolskyi ma 26 lat i pochodzi z Ukrainy. Na boisku może występować zarówno jako pomocnik, jak i obrońca. Do tej pory w Stali zagrał 33 spotkania, w których strzelił dwa gole. Adrian Knurovsky występuje na pozycji bramkarza. W pierwszej drużynie zielono-czarnych zagrał do tej pory jeden raz.

Michał Zięba to 21-letni obrońca. W barwach „Stalówki” wystąpił 28 razy i strzelił jednego gola. Jakub Lebioda to wychowanek naszego klubu. 18-latek występuje na pozycji pomocnika. W ubiegłym sezonie w pierwszej drużynie Stali zagrał w pięciu meczach.

Cała czwórka przedłużyła umowy z naszą drużyną do końca czerwca 2022 r. z opcją przedłużenia (w przypadku awansu do II ligi) o kolejny rok.

Wszystkim zawodnikom życzymy samych znakomitych występów.