Czesław Palik w sztabie szkoleniowym Stali Stalowa Wola

 

Zarząd Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola informuje, że do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu zostaje dołączony Pan Czesław Palik, który będzie pełnił nadzór nad procesem szkolenia oraz będzie odpowiadał za spełnienie kryteriów licencyjnych obowiązujących w 2. lidze. Umowa została podpisana w zeszłym tygodniu i będzie obowiązywać co najmniej do zakończenia sezonu. Trzon sztabu szkoleniowego pozostaje bez zmian. Trenerzy Paweł Wtorek oraz Wojciech Fabianowski dalej będą kontynuowali realizacje strategii sportowej klubu, która została ustalona na początku sezonu.

Czesław Palik urodził się 9 maja 1948 roku w Krakowie. Po karierze zawodniczej, zdecydował się na pracę w roli trenera. Pracował m.in. w takich klubach, jak Korona Kielce, KSZO Ostrowiec Św., Garbarnia Kraków, Hetman Zamość czy Stal Rzeszów.

Szkoleniowiec dwukrotnie miał też okazję pracować w naszej Stali Stalowa Wola: w sezonie 2002/2003 oraz 2003/2004. Pod jego trenerskim okiem wychowywali się m.in. Wojciech Fabianowski oraz Paweł Wtorek, z którymi Czesław Palik spotka się teraz w sztabie szkoleniowym zielono-czarnych. Jego rady oraz doświadczenie zdobyte w roli trenera naszym młodym szkoleniowcom na pewno okaże się bardzo przydatne, a drużynie pomoże spokojnie przejść przez jak zawsze trudniejszą rundę wiosenną.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni