Czas na Wisłokę

W sobotę w 31. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Wisłokę Dębica.

Zielono-czarni w ostatniej kolejce zwyciężyli 1:0 z Chełmianką Chełm. Teraz przed nami kolejny rywal, który w III-ligowej tabeli depcze po piętach „Stalówki”. W sobotę podejmować będziemy Wisłokę Dębica.

Wisłoka w tabeli zajmuje piąte miejsce i zgromadziła 47 punktów, a więc trzy mniej niż nasza Stal. Piłkarze z Dębicy odnieśli trzynaście zwycięstw, osiem meczów zremisowali, a w siedmiu musieli uznać wyższość rywala. Na wyjeździe nasz najbliższy rywal sześciokrotnie wygrał, cztery razy zremisował i poniósł trzy porażki.

Nasze pierwsze spotkanie z Wisłoką Dębica miało miejsce w 10. kolejce. Zielono-czarni po dwóch bramkach strzelonych w końcówce potyczki zwyciężyli 2:0. Nie mamy nic przeciwko temu, aby i tym razem Stal rozstrzygnęła mecz na swoją korzyść.

Mecz Stal Stalowa Wola – Wisłoka Dębica odbędzie się w najbliższą sobotę. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni