Czas na Wisłokę

W niedzielę 4 września o godzinie 19:00 Stal Stalowa Wola podejmować będzie na własnym obiekcie Wisłokę Dębica. Po raz pierwszy w tym sezonie mecz zostanie rozegrany przy sztucznym świetle.

Obie ekipy w obecnych rozgrywkach znajdują się na dwóch różnych biegunach. Stalówka zgromadziła do tej pory 10 punktów i jest wiceliderem. Wisłoka z kolei w pięciu ligowych potyczkach zainkasowała pięć oczek. W ostatniej serii gier zarówno Stal jak i jej niedzielny przeciwnik podzieliły się punktami. Zielono-czarni zremisowali na trudnym terenie w Krakowie z Wieczystą, biało-zieloni natomiast na własnym boisku podzielili się punktami z Orlętami Radzyń Podlaski.

Stal po spadku z drugiej ligi mierzyła się z Wisłoka pięciokrotnie. Historia nie jest dla nas pozytywna. W Stalowej Woli nie udało się nam jeszcze wygrać z niedzielnym przeciwnikiem. Dwukrotnie w lidze padał remis, a raz Pucharze Polski musieliśmy uznać wyższość rywali. W Dębicy z kolei raz wygrała Stal, a w poprzednim sezonie Wisłoka. Czas najwyższy na przełamanie złej passy.

Trener Stali Łukasz Surma będzie miał trudny orzech do zgryzienia. W pucharowym spotkaniu z Puszczą Niepołomice z dobrej strony pokazali się zmiennicy, czym dali sygnał naszemu szkoleniowcowi, że warto na nich także stawiać. Wydaje się, że zestawienie meczowej osiemnastki może być sporym problemem dla opiekuna zielono-czarnych. Ta kwestia jednak powinna być jednak postrzegana pozytywnie w kontekście kolejnych ligowych pojedynków.

Stal Stalowa Wola – Wisłoka Dębica / nd 04.09.2022 godz. 19:00

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni