Czas na Skrę!
Przed nami 26. kolejka II-ligowych rozgrywek. Nasi piłkarze zmierzą się ze Skrą Częstochowa.
W minionej serii gier zielono-czarni przegrali 0:1 w Radomiu z miejscowym Radomiakiem. Teraz przyjdzie nam rywalizować z beniaminkiem II-ligowych rozgrywek, Skrą. Zespół z Częstochowy zajmuje jedenaste miejsce i ma na swoim koncie 32 punkty – o pięć mniej niż nasza „Stalówka”, która w tabeli jest siódma.
Zielono-czarni do tej pory jeden raz zmierzyli się ze Skrą Częstochowa ulegając jesienią w Częstochowie 2:3. Po golach Adriana Dziubińskiego i Michała Mistrzyka z rzutu karnego, Stal do 80. minuty prowadziła 2:1, jednak wtedy straty wyrównał Michał Kieca, a zwycięstwo gospodarzom zapewnił Adrian Błaszkiewicz strzelając bramkę w 93. minucie.
Nasz najbliższy rywal po przerwie zimowej w czterech meczach odniósł jedno zwycięstwo, raz zremisował i zanotował dwie porażki. Skra to także drużyna, której atutem jest gra „u siebie”. W meczach wyjazdowych ten zespół zanotował osiem porażek, dwukrotnie zremisował i odniósł dwa zwycięstwa.
Spotkanie Stali Stalowa Wola ze Skrą Częstochowa zostanie rozegrane w najbliższą sobotę, 30 marca, na stadionie IzoArena w Boguchwale. Początek meczu o godzinie 15:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ten mecz.