Czas na derby Podkarpacia

Mecz, który ma dodatkowe znaczenie. Mecz, który wzbudza dodatkową ciekawość. Mecz, którego stawką zawsze będzie przysłowiowe „sześć punktów”. Przed nami potyczka naszej „Stalówki” ze Stalą Rzeszów. Przed nami derby Podkarpacia!

W 26. kolejce II-ligowych zmagań zielono-czarni podejmować będą Stal Rzeszów. Naszej „Stalówce” bardzo potrzeba punktów i wszyscy liczymy na to, że po końcowym gwizdku to my będziemy mieli okazję do radości.

Stal Rzeszów jednak na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem. Rzeszowianie, którzy są beniaminkiem II ligi, w tabeli zajmują dziewiąte miejsce. Zgromadzili do tej pory 34 punkty. Na wyjazdach Stal również spisuje się przyzwoicie. Wygrała cztery spotkania, jedno zremisowała, a w siedmiu poniosła porażkę. Od niedawna szkoleniowcem naszej imienniczki jest dobrze znany w Stalowej Woli Krzysztof Łętocha.

Zielono-czarni do swojego najbliższego przeciwnika tracą sześć punktów. Po ostatniej porażce ze Skrą Częstochowa nasi piłkarze teraz za wszelką cenę chcą się przełamać i odnieść zwycięstwo. Trzy punkty wywalczone w derbach Podkarpacia poprawiłyby sytuację „Stalówki” w tabeli.

Ze Stalą Rzeszów w tym sezonie zmierzyliśmy się już w 9. kolejce. Wtedy to rzeszowianie zwyciężyli 2:1. Teraz nadszedł więc idealny czas na rewanż. Początek środowego meczu na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej już o godzinie 17:00.

Przed nami derby Podkarpacia.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni