Czas na derby!

W sobotę 25 września zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 10. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola w derbach Podkarpacia w Tarnobrzegu zagrają z miejscową Siarką.

– Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo. Rok temu były obostrzenia i ograniczona liczba widzów. Teraz będzie inaczej. Będzie zapewne dużo więcej kibiców i liczę, że obejrzą dobre widowisko – mówi Volodymyr Khorolskyi, obrońca „Stalówki”.

Ten zawodnik rok temu w Tarnobrzegu strzelił jednego z goli, a nasza drużyna Siarkę rozbiła 4:1. Więcej o tamtym spotkaniu –>TUTAJ<–

Siarka to aktualny lider III ligi grupy IV. Drużyna z Tarnobrzega w tym sezonie nie przegrała jeszcze meczu. Odniosła sześć zwycięstw i zanotowała trzy remisy. Na swoim koncie ma 21 punktów. „U siebie” tarnobrzeżanie pięciokrotnie zwyciężyli i raz zremisowali.

Stal do najbliższego rywala traci siedem „oczek”. Wszyscy mamy nadzieję, że po sobotnim meczu ta strata zdecydowanie się zmniejszy, a nasza drużyna do Stalowej Woli wróci opromieniona zwycięstwem.

Mecz Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w sobotę, 25 września. Początek spotkania w Tarnobrzegu o godzinie 16:00.

WIDEO: o przygotowaniach do sobotnich derbów opowiada szkoleniowiec „Stalówki”, Łukasz Bereta

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni