Czas na derby!

W sobotę w 33. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Siarkę Tarnobrzeg. Czas na derby!

Przed nami derby, w których nasza „Stalówka” podejmować będzie Siarkę Tarnobrzeg. O tym, jak prestiżowe jest to spotkanie nikogo nie trzeba przekonywać. Nasza drużyna w ostatniej kolejce rzutem na taśmę pokonała Lewart Lubartów i teraz w dobrych nastrojach może przystąpić do potyczki z Siarką.

Nasz najbliższy rywal w tabeli III ligi grupy IV zajmuje aktualnie siódme miejsce. Siarka do tej pory zgromadziła 47 punktów. Złożyło się na to trzynaście zwycięstw oraz osiem remisów. Tarnobrzeżanie ponieśli także dziewięć porażek. Na wyjeździe Siarka cztery mecze wygrała, pięć zremisowała, a pięć przegrała.

Z Siarką w tym sezonie zmierzyliśmy się już w 12. kolejce. To było znakomite spotkanie w wykonaniu zielono-czarnych. „Stalówka” tę potyczkę w Tarnobrzegu wygrała 4:1. Nie mamy nic przeciwko, aby taki wynik powtórzył się także i tym razem.

Czas na derby! Mecz Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 maja. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni