Cracovia II podejmie Stal

Przed naszym zespołem kolejne spotkanie ligowe. W 8. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Cracovią II.

W ostatniej serii gier, w minioną środę, zielono-czarni rozprawili się z ŁKS-em Łagów. „Stalówka” w tym spotkaniu zwyciężyła 2:0. Już w niedzielę Stal znów walczyć będzie o ligowe punkty – tym razem na wyjeździe, z rezerwami występującej w PKO Ekstraklasie Cracovii.

Nasz rywal w tabeli III ligi grupy IV zajmuje aktualnie czwarte miejsce. „Pasy” na swoim koncie mają czternaście punktów na co złożyły się cztery zwycięstwa i dwa remisy. Drużyna z Krakowa zanotowała także jedną porażkę. „U siebie” rezerwy Cracovii raz wygrały i dwukrotnie zremisowały.

„Stalówka” w tabeli jest tuż za Cracovią II. Zielono-czarni po siedmiu rozegranych spotkaniach na swoim koncie mają trzynaście punktów. Wszyscy liczymy na to, że po niedzielnym meczu nasz dorobek zdecydowanie się poprawi.

Mecz Cracovia II – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę, 12 września. Początek spotkania w Rącznej o godzinie 13:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni