Chełmianka czeka na Stal (wideo)

Przed zielono-czarnymi kolejne spotkanie. W 6. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Chełmianką Chełm.

W ostatniej kolejce nasza drużyna pewnie pokonała Podhale Nowy Targ (2:0). To było ważne zwycięstwo, ale już w sobotę przed „Stalówką” kolejna ligowa potyczka. Tym razem wyjazdowa – z Chełmianką Chełm.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje jedenaste miejsce i na swoim koncie do tej pory zgromadził pięć punktów. Złożyło się na to jedno zwycięstwo i dwa remisy. Chełmianka ponadto poniosła dwie porażki. Na własnym stadionie drużyna z Chełmna w tym sezonie jeden mecz wygrała, a w jednym okazała się słabsza od rywala.

Zielono-czarni po pięciu seriach gier w tabeli są na szóstym miejscu i mają dziesięć punktów. Wszyscy liczymy na to, że po sobotnim spotkaniu dorobek „Stalówki” powiększy się o kolejne trzy oczka.

Mecz Chełmianka Chełm – Stal Stalowa Wola odbędzie się w sobotę, 4 września. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni