Cenne zwycięstwo rezerw.

W zaległym meczu grupy 2 stalowowolskiej klasy A piłkarze Stali II Stalowa Wola wygrali na wyjeździe z Jeziorakiem Chwałowice,

Jeziorak Chwałowice – Stal II Stalowa Wola 1:4 (0:2), Kurkiewicz – M. Tur 2, Sikorski, P. Tur.

W Stali II zagrał między innymi Sylwester Sikorski, piłkarz z pierwszego zespołu „Stalówki” występującego w drugiej lidze, byli też młodzieżowcy: Marcin Tur, Patryk Tur, Maciej Sołek, a w bramce Dawid Wołoszyn.

– Pierwszy gol dla nas padł po ładnej zespołowej akcji, którą wykończył Sylwek Sikorski, uderzył z pola karnego po długim rogu – mówi Jaromir Wieprzęć, trener Stali II.

Stal dzięki zwycięstwu awansowała z 3 na 2 miejsce w tabeli, ma 56 punktów. Na 3 lokacie z 54 oczkami na koncie plasują się rezerwy Siarki. Oba zespoły rywalizują o miejsce premiowane awansem do Klasy okręgowej. Do końca rozgrywek pozostało 5 kolejek.

echodznia.eu/własne

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni