Bilety i wstęp na mecz z Motorem.

Piłkarze Stali Stalowa Wola na inaugurację wiosennych rozgrywek w drugiej lidze zmierzą się u siebie w sobotę 8 marca o godzinie 14 z Motorem Lublin. Na stalowowolskim stadionie obowiązywać będzie system identyfikacji kibiców.

Bilety na mecz warto kupić odpowiednio wcześnie, w czwartek i piątek będą do nabycia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Hutniczej, w pokoju 114 „piłka nożna”, w godzinach od 8 do 18. Jeśli system identyfikacji kibiców uda się wprowadzić przez stalowowolski MOSiR już w środę, to bilety można będzie kupić już w ten dzień, w pokoju 114 w godzinach od 16 do 18.

Aby kupić bilet, należy zabrać ze sobą dowód osobisty, a dzieci i młodzież do 18 roku życia muszą podać swój numer PESEL. Bilety na mecz z Motorem kosztować będą 10 złotych, wyjątkowo z okazji Dnia Kobiet panie wejdą za darmo, a także dzieci do lat 14 pod opieką dorosłego. W dniu meczu z Motorem kasy przy stadionie będą otwarte od godziny 11.

Na kolejne mecze w Stalowej Woli bilety kosztować będą od 2 do 15 złotych. Taniej bilet kosztować będzie przy wyrobieniu sobie Karty Kibica, a karty będą do kupienia od 17 marca.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni