Bezbramkowy remis z Podhalem(VIDEO)

W 22. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Podhalem Nowy Targ. To spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Początek meczu był wyrównany, a obie drużyny szukały swoich szans. Między słupkami bramki Stali dobrze spisywał się Mikołaj Smyłek, który skutecznie zatrzymywał piłkę po zagraniach gospodarzy.

W około 20. minucie nastąpiła przerwa w grze, która spowodowana była kontuzją arbitra. Zawodnicy do gry wrócili po kilkunastu minutach. Tuż po ponownym wznowieniu rywalizacji kolejny raz dobrze spisał się Smyłek, który obronił uderzenie głową Adriana Rakowskiego. Chwilę później natomiast z rzutu wolnego na bramkę Podhala niecelnie strzelał Aurel Davidik. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się jednak bezbramkowym remisem.

Druga część tej potyczki nie była porywającym widowiskiem. Zarówno jedna, jak i druga drużyna nie stworzyły zbyt wiele zagrożenia pod bramką przeciwnika.  Zatem także i w tej części spotkania gole nie padły. Sobotnie spotkanie Podhala Nowy Targ ze Stalą Stalowa Wola zakończyło się bezbramkowym remisem.

 

Podhale Nowy Targ – Stal Stalowa Wola 0:0

Składy:

Podhale Nowy Targ (skład wyjściowy): Szmajda – Kapuściński, Żołądź, Broda, Szymorek, Serafin, Lech, Płatek, Kowalski, Szynka, Rakowski.

Stal Stalowa Wola: Smyłek – Zieba, Hladik, Khorolskyi, Davidik (82′ Olszewski), Duda (58′ Wojtysiak), Stępniowski, Barata (68′ Radulj), Jopek, Marchewka (68′ Hudzik), Świderski.

Żółte kartki: Lech – Khorolskyi, Duda, Zięba.

Sędzia: Mariusz Goriwoda (Gliwice) / Bartosz Słysz.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni