Będą testowani w Stali.

Zawodnicy Stali przebywają obecnie na urlopach. Każdy z nich ma indywidualnie rozpisane ćwiczenia na ten okres. Zespół rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej 7-go stycznia. Od dawna trwają poszukiwania piłkarzy, którzy wzmocnią skład Stalówki. Po wstępnych rozmowach na testy trafić mogą m.in. Patryk Szymala, obrońca, który w rundzie jesiennej grał w Orlętach Radzyń Podlaski oraz znany z występów między innymi w Stali Rzeszów Wojciech Krauze, pomocnik, który gra w niemieckim zespole BSV Schwarz-Weis Rehden. Poza tym pojawiły się takie nazwiska jak Adrian Bartkiewicz i Arkadiusz Czarnecki-obaj Elana Toruń, Mateusz Pawłowicz-Okocimski Brzesko oraz Błażej Cyfert reprezentujący Lech Poznań-Młoda Ekstraklasa.
Niestety Nasz zespół nie wyjedzie nigdzie na obóz przygotowawczy. Planowany jest jedynie dwutygodniowy obóz dochodzeniowy. Dużym mankamentem jest również brak pełnowymiarowego boiska sztucznego w naszym mieście. Stalowcy będą trenować na obiektach MOSiR oraz orlikach. Praktycznie wszystkie zaplanowane sparingi rozegrane zostaną poza Stalową Wolą.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni