Bartosz Sobotka: Będziemy się „trzaskać” z każdym

– Dla takich kibiców, dla takiej publiki, dla tego całego kompleksu i tych wszystkich ludzi jest o co się bić – mówi Bartosz Sobotka, obrońca naszej „Stalówki” po pierwszym spotkaniu ligowym po przerwie zimowej.

W sobotę zielono-czarni zmierzyli się z Bytovią Bytów. „Stalówka” wróciła na stadion przy ulicy Hutniczej i głośno wspierana przez kibiców zasiadających na trybunach bezbramkowo zremisowała z rywalem.

Wrażenia są mocne. Będę szczery – czekałem na to otwarcie 2,5 roku. Jest o co walczyć. Dla takich kibiców, dla takiej publiki, dla tego całego kompleksu i tych wszystkich ludzi jest o co się bić. Jest super. Był ogień. Tego się spodziewałem, że tak będzie. Akurat to mnie nie zaskoczyło, bo wiedziałem, że kibice w Stalowej Woli, całe miasto, żyło tym meczem od dawna. Spisali się na medal – mówił po tym spotkaniu Bartosz Sobotka.

Nasz obrońca żałował, że w sobotę nie udało nam się odnieść zwycięstwa. – Jestem tego zdania, że powinniśmy zamknąć ten mecz w pierwszej połowie, bo mieliśmy trzy dobre sytuacje. Powinniśmy przynajmniej jedną strzelić. Wychodzę z tego założenia, że jest mega niedosyt, bo takie mecze, przy takiej publice, musimy wygrywać – podkreślał Bartosz.

Przed Stalą kolejne mecze i walka o ligowe punkty. W najbliższym spotkaniu na wyjeździe zmierzymy się z Błękitnymi Stargard. – Trzeba walczyć. Jeden mecz już za nami, trzynaście zostało z czego większość u siebie. Jedziemy teraz do Stargardu na mega ciężki wyjazd i musimy się nastawić na piekielnie ciężkie warunki. Nie będzie takiej publiki i boiska jak w Stalowej Woli, ale gdzie nie zagramy – czy u siebie, czy na wyjeździe – będziemy się „trzaskać” z każdym – podsumował Bartosz Sobotka.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni