Bartłomiej Ciepiela: W Stalowej Woli czuję się bardzo dobrze

Na Wasze pytania odpowiedział nasz pomocnik – Bartłomiej Ciepiela. Zapraszamy do lektury.

 

Bartek Wach: Grałeś w Legii Warszawa. Dlaczego więc wybrałeś naszą Stalówkę?

– Przyszedłem do Stalowej Woli jako gracz trzecioligowych rezerw warszawskiego klubu. Wskoczenie na poziom centralny drugoligowy było w mojej ocenie krokiem naprzód w rozwoju stąd też moja obecność w Stali, do której jestem wypożyczony z Legii.

Paweł Blat: Panie Bartku, czy przed przyjściem do Stalówki znał Pan jakiegoś piłkarza z klubu? Z kim ma Pan najlepsze relacje, kto jest przed meczem tzw. motywatorem?

– Przychodząc do Stali poza młodszymi zawodnikami, z którymi występowałem w kadrze Podkarpacia nie znałem tak naprawdę nikogo. Uważam, że z każdym w szatni dogaduje się dobrze i nie mam problemu z nawiązaniem relacji czy nowych znajomości . Jeśli chodzi o kwestię motywacji przed meczem to według mnie jest to indywidualna sprawa każdego, ale odnosząc się to pytania to jednym z takich głównych motywatorów jest Krzysztof Kiercz.

Zbyszek Wolak: Jak się czujesz w drużynie Stali ?

– Gdybym odpowiedział, że źle to bym skłamał. W drużynie czuje się bardzo dobrze, a koledzy od początku przyjęli mnie bardzo pozytywnie z czego się cieszę.

Krystian_1938: Czy podoba Ci się w Stali Stalowa Wola?

– Stalowa Wola jest miastem na pewno przyjaznym, w którym czuje się bardzo dobrze i sprzyja ono mojemu rozwojowi sportowemu. Jednym z głównych czynników, który powoduje to, że czuje się tutaj dobrze jest zaplecze sportowe, które umożliwia rozwój taki młodym osobom jak ja.

Paweł Potocki: Jaką kontuzje miałeś przed rozpoczęciem rundy wiosennej?

– Przed ligą doświadczyłem urazu lateralizacji rzepki. Ograniczyło to w dużym stopniu mój okres przygotowawczy i stąd też wynikała moja nieobecność w meczach kontrolnych.

Filip Ziajko: Panie Bartku oglądałem sporo transmisji (mieszkam poza Stalową Wolą) meczów i wydaje mi się że przynajmniej dwa razy szczęśliwie udało się Panu nie dostać czerwonej kartki (dość brutalne wejścia) i to w sytuacjach które nie były zagrożeniem dla drużyny (okolice linii środkowej).Czy Pan ma podobne odczucia i jeśli tak to z czego wynikały te ryzykowne i wg mnie bezsensowne zachowania?

– Zgadzam się z Panem całkowicie. Dwa razy mogłem osłabić zespół w bezsensowny sposób i mam tego świadomość, że były to nieodpowiedzialne zachowania. Na boisku są jednak emocje, wszystko dzieje się szybko, wiele sytuacji wynika po prostu z ferworu walki. Oczywiście te dwa wejścia nie były celowe, czyli takie aby zrobić komuś umyślnie krzywdę po prostu wynikały z tego, że bardzo chciałem odebrać piłkę.

Grzegorz Drekich: Co poza grą w Stali porabiasz w Stalowej Woli?

– Jak większość osób w moim wieku poza grą w piłkę uczęszczam do szkoły. W tym roku będę podchodził do matury.

oliwierderen: Czy wierzysz w utrzymanie?

– Odpowiem na to pytanie bez chwili zawahania. Wierzę nie tylko w utrzymanie, ale w coś, bo jak każdy zawodnik mam swoje sportowe ambicje.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni