Adam Waszkiewicz: Mecz był na remis

– Byli skuteczniejsi o tę jedną bramkę – mówi o piłkarzach Znicza Pruszków Adam Waszkiewicz, obrońca naszego zespołu. „Stalówka” sobotnie spotkanie 32. kolejki II ligi przegrała 1:2.

Ciężki mecz z trudnym rywalem, który do spotkania przystąpił „kombinowanym” składem, z wieloma młodzieżowcami. Może to troszeczkę nas uśpiło, zmyliło. Moim zdaniem mecz był jednak na remis, bo i my mieliśmy sytuacje: dwie poprzeczki, dwa słupki, okazje sam na sam. Znicz też jednak miał swoje okazje i w końcowym rozrachunku okazał się o tą jedną bramkę skuteczniejszy – mówił o spotkaniu ze Zniczem Pruszków Adam Waszkiewicz.

W składzie naszego rywala nie brakowało młodych zawodników. – Trener nas uczulał, że ci młodzi chłopcy, którzy dostali szansę, na pewno będą się chcieli pokazać, a nie przyjadą, żeby się położyć na boisku – skomentował nasz obrońca.

Nie będę jednak oceniał ani przeciwnika, ani nas jako zespołu. Na pewno rywale pokazali kawał dobrej piłki i nie mieli żadnych kompleksów. Grali to, co im się udało i byli jak wspomniałem skuteczniejsi od nas, co dało im trzy punkty – dodał.

Do końca sezonu pozostały jeszcze dwa spotkania. Zmierzymy się w nich z Górnikiem Łęczna w Boguchwale i Gryfem w Wejherowie. – Będziemy walczyć o pełną pulę. Wiadomo, że Górnik Łęczna to trudny przeciwnik, który ma jednak swoje problemy. Będą chcieli przyjechać i odbić się na nas, ale my będziemy mieć tę przewagę, że gramy „u siebie” w Boguchwale. To było trzecie spotkanie, które tu przegraliśmy. Szkoda, bo Boguchwała nosiła takie miano jakby twierdzy. Mam nadzieję, że w następnym tygodniu trzy punkty tutaj zostaną – podsumował Adam Waszkiewicz.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni