Michał Zięba nowym piłkarzem Stalówki!

Nowym zawodnikiem naszego zespołu został 20-letni Michał Zięba. Młodzieżowy reprezentant Polski U15, U16 i U18 podpisał ze Stalówką roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Michał Zięba swoje pierwsze kroki stawiał w juniorskich drużynach Hutnika Kraków oraz Progesu Kraków. W sezonie 2015/2016 został wicemistrzem Polski juniorów wraz ze wcześniej wspomnianym zespołem Progresu. Sezon później był już zawodnikiem Cracovii, z którą podpisał kilkuletni kontrakt.

Naszemu nowemu zawodnikowi nie udało się zadebiutować w barwach pierwszej drużyny „Pasów”, będąc zgłoszonym przez Klub z ul. Kałuży do rozgrywek PKO Ekstraklasy.  Michał występował głównie w Centralnej Lidze Juniorów oraz rezerwach krakowskiego klubu odbywając także treningi z pierwszym zespołem i wyjeżdżając z nim cyklicznie na obozy przygotowawcze. W młodzieżowych kadrach Reprezentacji Polski rozegrał 4 spotkania.

To trzeci zawodnik o statusie młodzieżowca, który latem dołączył do Stali Stalowa Wola.

Serdecznie witamy Michała w „Stalówce” i życzymy mu wielu udanych występów w zielono-czarnych barwach!

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni