2023 (tmB) – wiosna

C2 trampkarz „C2 gr.C wiosna” grupa 3

trener: Bartosz LEŚNIOWSKI
II trener: Krzysztof KIDA

górny rząd od lewej: Bartosz LESNIOWSKI (trener), Hubert MATUSZKIEWICZ, Wojciech SZYMCZAKIEWICZ, Karol KOMSA, Marcin TABOR, Gabriel CHWAŁA, Bartosz KUZIORA, Kamil JANUSZEK, Oskar TOMKIEWICZ, Krzysztof KIDA (trener)

dolny rząd od lewej: Szymon KAPUŚCIŃSKI, Patryk ŁUKAWSKI, Szymon ŁYKO, Robert MYSZKOWSKI, Adam KASPRZAK, Patryk DZIĘGIELEWSKI, Sylwester KRAWCZYK, Michał SZMIT

oraz: Dorian KRAWIEC, Mikołaj MAZUR, Alex SITARSKI

 

tabela:

 

 

 

strzelcy:

7 – Szymczakiewicz

5 – Lechoszest

1 – Tutak, Siudy, Maciołek, Kapuściński, Komsa, Waszkiewicz, Mazur

 

1 kolejka – 01.04.2023

Stal II Stalowa Wola PSA – SPEC Stal Łańcut 0:2 (0:2)

Stal: Strażan – Siudy, Mazur, Waszkiewicz, Szymczakiewicz, Chwała, Komsa, Kuziora, Łukawski, Maciołek, Krawczyk oraz Kapuściński, Kasprzak, Krawiec, Łyko, Myszkowski, Sitarski, Tabor, Tomkiewicz

 

2 kolejka – 11.04.2023

Stal II Stalowa Wola PSA – Iskra Zgłobień 3:5 (3:2)

bramki dla Stali: Wojciech Szymczakiewicz, Karol Tutak, Paweł Lechoszest

Stal: Strażan – Chwała, Kasprzak, Krawiec, Kuziora, Łukawski, Maciołek, Szymczakiewicz, Mazur, Myszkowski, Siudy oraz Czernikowski, Komsa, Krawczyk, Laba, Lechoszest, Ossliński, Tomkiewicz, Tutak, Waszkiewicz

 

3 kolejka – 15.04.2023

UKS AP Kolejarz Zagórz – Stal II Stalowa Wola PSA 2:3 (0:2)

bramki dla Stali: Jan Maciołek, Szymon Kapuściński, Karol Komsa

Stal: Starżan – Waszkiewcz, Kasprzak, Szymczakiewicz, Siudy, Maciołek, Łukawski, Krawiec, Krawczyk, Komsa, Chwała oraz Januszek, Kapuściński, Kuziora, Matuszkiewcz, Mazur, Myszkowski, Tabor

 

4 kolejka – 22.04.2023

Stal II Stalowa Wola PSA – Ekoball Sanok 5:1 (5:0)

bramki dla Stali: Paweł Lechoszest 4, Miłosz Siudy

Stal: Strażan – Mazur, Matuszkiewicz, Siudy, Łukawski, Maciołek, Krawczyk, Kasprzak, Łukawski, Komsa, Chwała oraz Januszek, Jarosz, Kapuściński, Lechoszest, Maciejak, Myszkowski, Szymczakiewicz, Szypuła, Waszkiewicz

 

5 kolejka – 29.04.2023

JKS SMS Jarosław – Stal II Stalowa Wola PSA 0:2 (0:1)

bramki dla Stali: Wojciech Szymczakiewicz 2

Stal: Strażan – Chwała, Kapuściński, Kasprzak, Komsa, Krawczyk, Kuziora, Szymczakiewicz, Łukawski, Siudy, Maciołek oraz Januszek, Krawiec, Łyko, Matuszkiewicz, Mazur, Myszkowski, Sitarski, Tabor, Tomkiewicz

 

6 kolejka – 06.05.2023

Stal II Stalowa Wola PSA – Orlęta Lesko 4:1 (4:0)

bramki dla Stali: Wojciech Szymczakiewicz 4

 

7 kolejka – 09.05.2023

Karpaty Krosno – Stal II Stalowa Wola PSA 6:2 (5:1)

bramki dla Stali: Mikołaj Waszkiewicz, Mikołaj Mazur

 

8 kolejka – 13.05.2023

SPEC Stal Łańcut – Stal II Stalowa Wola PSA 2:3 (0:1)

bramki dla Stali:

 

9 kolejka – 20.05.2023

Iskra Zgłobień – Stal II Stalowa Wola PSA

 

10 kolejka – 27.05.2023

Stal II Stalowa Wola PSA – UKS AP Kolejarz Zagórz

 

11 kolejka – 03.06.2023

Ekoball Sanok – Stal II Stalowa Wola PSA

 

12 kolejka – 06.06.2023

Stal II Stalowa Wola PSA – JKS SMS Jarosław

 

13 kolejka – 10.06.2023

UKS Orlęta Lesko – Stal II Stalowa Wola PSA

 

14 kolejka – 17.06.2023

Stal II Stalowa Wola PSA – Karpaty Krosno

 

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni